Kultivátory a rotavátory

Vitajte na stránkach www.KULTIVATOR.sk

Ponúkame vám vysokokvalitné kultivátory, rotavátory a multifunkčné stroje s 3 - ročnou zárukou, ktoré vám pomôžu s kosením, kyprením, sadením, žatím a inými úlohami. Naše stroje sú odolné, majú dlhú životnosť, sú výkonné, rýchle a hlavne spoľahlivé. Zabudnite na namáhavé trápenie sa s rýľom. Jeden z našich strojov značky VILLAGER vám ušetrí množstvo energie, času či peňazí. V našej bohatej ponuke nájdete benzínové kultivátory, elektrické kultivátory, multifunkčné nosiče a rôzne príslušenstvo.


Naše kultivátory sú ideálne nielen pre domáce záhradkárčenie, kde je nutné pred sadením prevzdušniť pôdu. Ponúkame perfektnú kombináciu ovládateľnosti, nízkej hmotnosti a použiteľnosti. Vďaka širokej škále strojov a ich príslušenstva sa na týchto strojoch objavuje mnoho funkcií. Stroje sú poháňané motormi Villager a Briggs & Stratton. Okrem funkcií strojov môžete využiť možnosť prikúpiť  vyorávač zemiakov, pluh či riadkovač. V jednom stroji tak nájdete multifunkčného pomocníka pre prácu vo vaše záhradke.

Elektrický? Alebo benzínový ... ?

Prvým dôležitým bodom pri výbere kultivátore je, či chcete motorový alebo elektrický pohon. Obidva majú svoje výhody, takže neexistuje úplne správna odpoveď. Pokiaľ obrábate menšie plochy alebo skleníky, kde máte k dispozícii zdroj k napájaniu, tak sú pre vás správnou voľbou elektrické kultivátory. Ak hospodárite na väčších vonkajších plochách, tak vám môžeme ponúknuť stroje poháňané palivom s rôznym výkonom, vybavením a pracovnou šírkou.

Spôsob použitia

Do značnej miery určuje výber aj spôsob použitia. Pokiaľ máte v úmysle kultivovať menšie a jednoduchšie prístupné plochy, tak je kultivátor bez poháňaných kolies s menšou šírkou tou správnou voľbou pre vás. Ak ste majiteľom rozsiahlejších pozemkov, ktoré nie sú blízko pri sebe, odporúčame vám modely s väčšou odolnosťou a šírkou, poháňané kolesá a bohaté príslušenstvo.

výrobca:
zameranie:
cena(od-do):
počet:
zobrazenie:
1
1