Svietidlá Olight

IBO Poľovník je slovenský distribútor firmy OLIGHT Technology. OLIGHT je spoločnosť, ktorá sa špecializuje výrobov LED svietidiel vysokej kvality. Tieto kvalitné svietidlá sú vybavené najmodernejšou LED technológiou a najvyšším štandardom prevedenia. OLIGHT sa primárne zameriava na výrobu svietidiel "Premium Aluminium", ktoré slúžia na každodenné použitie (EDC), outdoorové, vojenské účely, špeciálne jednotky, svietidlá pre poľovníkov, záchranárske práce či pátracie akcie a podobne. Vývojári firmy neustále pracujú na rozširovaní základne zákazníkov a na zväčšovaní škály produktov. Naším poslaním je ponúknuť rad svietidiel vynikajúcej kvality a výkonu, dostupný servis a priaznivé ceny. Vaša spokojnosť je pre nás prvoradá. Snažíme sa napĺňať požiadavky nášho klienta s vysoko kvalitnými produktami, skvelým servisom a včasným dodaním.

  • Americká kvalita
  • Použité najnovšie LED diódy
  • Telá vyrábané z duralu
  • Jednoduchá obsluha
  • Odolnosť IPX6 - IPX8

IBO Poľovník poskytuje doživotnú záruku na svietidlá OLIGHT

Vysoký výkon a jednoduchá obsluha - to sú prednosi svetovo obľúbených svietidiel OLIGHT, ktoré možno vybaviť diaľkovým spínačom, montážou, farebnými filtrami, nabíjacími batériami.
 
V prípade otázok nás kontaktujte 0907 123 002O spoločnosti

Spoločnosť OLIGHT bola založená v roku 2006 ako profesionálny výrobca svietidiel vysokej kvality, ktoré si udržujú svoj vysoký štandard. Zameriava sa predovšetkým na výrobu svietidiel používaných v exteriéroch. Obrovská pozitívna spätná odozva od zákazníkov svedčí o vysokej kvalite a spoľahlivosti svietidiel OLIGHT. Vyzbrojení skúsenosťami, v roku 2008 spoločnosť OLIGHT začala s výrobou taktických svietidiel a začala navrhovať výrobky upravené na vojenské a policajné účely. Svietidlá série M sa stretli s veľkým úspechom, upevnili povesť značky OLIGHT na trhu a katapultovali značku Olight na vrchol rebríčka výobcov svietidiel. V roku 2009 OLIGHT posilnil svoju pozíciu na trhu s taktickými svietidlami výrobou ďalších vynikajúcich OLIGHT svietidiel. Od roku 2010 až do súčasnosti si OLIGHT udržiava nádskok pred konkurenciou tým, že rozvíja svoj sortiment o nespočetné množstvo špičkových modelov svietidiel a rýchlo sa rozširuje na nové trhy. Pre firmu OLIGHT je prvoradá špičková kvalita produktov, vysoká bezpečnosť, dizajn a hlavne spokojnosť zákazníkov so svietidlami OLIGHT.

výrobca:
zameranie:
cena(od-do):
počet:
zobrazenie:
1 2 3 4 > >>
1 2 3 4 > >>