Plynovky a flobertky EKOL

IBO Poľovník vám prináša širokú ponuku modelov jedného z najväčších výrobcov obranných expanzných zbraní v Európe. Istanbulská spoločnosť Voltran av Silahari vyrába obranné expanzné zbrane a flobertové zbrane pod značkou Ekol. Sú to cenovo dostupné a kvalitné „plynovky“ a „flobertky“ v rôznych veľkostiach a farebných prevedeniach, takže si môžete vybrať zbraň podľa vlastných potrieb.

Flobertky slúžia na výcvikovú a športovú streľbu. Základnou funkciou plynoviek je obrana pred agresívnymi zvieratami a ľuďmi pomocou streliva s obsahom rôznych obranných látok. Plynové pištole však nájdu okrem obrany aj iné uplatnenie. Pomocou nástavca na vystreľovanie rôznych pyrotechnických výrobkov môžete napríklad oživiť vašu narodeninovú oslavu ohňostrojom. So štartovacím strelivom ju môžete použiť na výcvik psa a tiež je vhodná ako cvičebná pomôcka pri získavaní návykov manipulácie so strelnou zbraňou.  

Podľa zákona č. 190/2003 o strelných zbraniach a strelive patria všetky tieto zbrane do kategórie D. Držiteľ zbrane kategórie D je pri manipulácii s touto zbraňou povinný mať pri sebe doklad totožnosti a nesmie ju viditeľne nosiť alebo prepravovať. Na držiteľa zbrane kategórie D sa primerane vzťahujú ustanovenia §28 ods. 1 písm. a), i), j) a ods.4 písm. b) zákona č. 190/2003 o strelných zbraniach a strelive. Zbrane kategórie D sú voľne predajné osobám starším ako 18 rokov.  

výrobca:
zameranie:
cena(od-do):
počet:
zobrazenie:
1 2 3 4 > >>
Flobert revolver EKOL Arda Black 4mm - EK7501f Flobert revolver EKOL Arda Black 4mm
49.00 €
55.00 € (-11%)

1 2 3 4 > >>