Poľovnícka gumová obuv IRISH SETTER

Technológia ExoFlex

Systém ExoFlex robí z gumákov Irish Setter najlepšie sediace a najjednoduchšie gumáky, ktoré môžete mať. ExoFlex umožnuje čižme sa natiahnuť a urobiť miesto pre vašu pätu. Akonáhle je noha v gumákoch, zatiahne sa ExoFlex späť a zaistí bezpečný a pevný krok. Irish Setter sú vodotesné, nezadržujú pach a sú extrémne odolné. Gumáky Irish Setter presne odpovedajú životnosti a výkonu, ktorý si od gumákov slubujete.

Thinsulate Ultra

Izolácia Thinsulate Ultra nastavuje vysoké meradlo v ľahkosti izolácie a kombinuje pritom maximálnu odolnosť proti vlhkosti, maximálna priedušnosť a maximálny tepelný komfort.

ThermalBoost

Konštrukcia, ktorá umožňuje akumuláciu tepla, pozostáva z vrstvy v strednej vrstve podrážky. Táto vrstva je zhotovená nanotechnológiou z aerogelu a zamedzuje úniku tepla medzi nohou a chladnou zemou alebo snehom. Aerogel je z 90% tvorený vzduchom, a vďaka tomuto sa stáva extrémne efektívnou izoláciou, s najnižšou teplotnou vodivosťou, ktorá je človeku pre pevný materiál známa.

UltraDry

Tento systém kombinuje membránu s vodotesnými prvkami pre suchý a dlhotrvajúci komfort.

ScentBan

Irish Setter ScentBan je exkluzívna technológia kontroly zápachu, ktorá je pridávaná do rôznych materiálov, ako je koža, výstielka a vnútorná podrážka, kde pôsobí proti baktériam, ktoré zapríčiňujú zápach.

výrobca:
zameranie:
cena(od-do):
počet:
zobrazenie:
1
Irish Setter 878 Traiblazer - EH300101 Irish Setter 878 Traiblazer
180.00 €
199.90 € (-10%)
Poľovnícke gumáky EUROHUNT 2.0 - EH32000 Poľovnícke gumáky EUROHUNT 2.0
72.00 €
79.90 € (-10%)
1