Sejacie a dosievacie stroje

Vitajte na stránkach www.ELIET.sk

Sejacie a dosievacie stroje ELIET sú plne profesionálne stroje, ktoré sú vždy a všade schopné prevádzky. Vo všetkých smeroch sú úplne zladené s potrebami profesionálnych užívateľov. Ku kľúčovým vlastnostiam všetkých strojov ELIET patria kvalita, životnosť, spoľahlivosť a presnosť. Modely GZC sú kombinované sejacie stroje, ktoré majú pre výsev trávy veľa predností, aby boli komplikované plochy trávnika čo najrýchlejšie a s vysokou kvalitou vysiate. Tvorivosť záhradného architekta väčšinou končí na nákladoch spojených s návrhom. Vhodnými strojmi, ktoré ponúkajú veľké množstvo rôznych aplikačných možností a podávajú vysoký výkon, nemusí byť odvážny návrh vždy drahý.

IBO s.r.o. je exkluzívnym dovozcom strojov značky ELIET pre Slovenskú republiku

Investícia do strojov tejto spoľahlivej značky prináša vysokú úžitkovú hodnotu a ešte väčšiu funkčnosť. Vďaka spoľahlivosti a vynikajúcej výkonnosti pracujú stroje ELIET lacno a vaša investícia sa vám tak po krátkej dobre vráti.

SERVIS STROJOV ELIET V IBO 

Práca so zariadením pre profesionálne použitie vyžaduje profesionálnu údržbu, ktorá je jedinou zárukou pre trvalú kvalitu našich zariadení a Vašej práce. Nechajte si vždy poradiť u nás, dostanete cenné rady k používaniu a údržbe strojov ELIET. Na všetky nami dovážané a predávané stroje ELIET dodávame náhradné diely a zabezpečujeme kompletný servis. 

výrobca:
zameranie:
cena(od-do):
počet:
zobrazenie:
1
1