CANYCOM

Vitajte na stránkach www.CANYCOM.sk

Nič Vás nemôže zastaviť! Vysoká tráva alebo krovie, a to aj v najstrmších svahoch. Traktory Canycom udávajú nove štandardy vo viacerých oblastiach. Robustná vystužená karoséria výkonné motory, plynule nastavenie výšky kosenia pomocou elektroniky, pneumatiky poskytujúce ochranu proti šmyku a samozrejme kvalitné mulčovacie nože vyrobené z nehrdzavejúcej švédskej ocele. To všetko sa snúbi v značke Canycom. Vysoká kvalita a spracovanie zaručuje dlhú životnosť.

IBO s.r.o. je exkluzívnym dovozcom strojov značky CANYCOM do SR

Firma CHIKUSUI CANYCOM, INC bola založená v roku 1955 v Japonsku Yoshitom Kaneyukinom. Chikusui Canycom sa zaoberá výrobou a predajom strojov pre poľnohospodárstvo, lesníctvo, inžinierske a stavebné práce. Tak isto ako aj sídlo firmy, tak aj výrobný závod sa nachádza v Japonsku. To zaručuje kvalitné a precízne spracovanie všetkych výrobkov Canycom.


Stavba stroja Canycom

 

 

1.   22.0 PS motor SUBARU

2.   Nôž s dvojitým ostrím, pre účinné mulčovanie

3.   Výškovo nastaviteľný volant

4.   Plne nastaviteľné odpružené sedadlo

5.   Nádrž

6.   Nastavenie výšky kosenia

7.   Za jazdy zaraditeľná  uzávierka diferenciálu

8.   Regulácia rýchlosti aj s ručnou pákou

9.   Pohon kĺbovou hriadeľov (kardan)

Nože

RED ITTOUSAI: Viacnásobne kalené špeciálne ostrie, spevnený základný materiál. Vhodný pre silne zaburinené plochy.

BLACK BASIC BLADE: Špeciálne tvrdené ostrie. Vhodný na kosenie trávy. Možnosť výkyvného alebo pevného uchytenia.

SILVER HIROSAKI: Vďaka špeciálnemu opracovaniu a zvláštnemu tvaru má nôž väčšiu hmotnosť a dlhšie ostrie pre väčšiu intenzitu kosenia. Je vhodný na kosenie plôch s drevinami, s hustím porastom trávy, či prítomnosťou cudzích predmetov. Možnosť výkyvného alebo pevného uchytenia.

HEARTFULL HIROSAKI: Dlhšie ostrie a väčšia vlastná hmotnosť. Docielite až o 60% jemnejšieho mulčovania pre príjemný vzhľad trávnikov a parkových plôch. Možnosť výkyvného alebo pevného uchytenia.

 

IBO s.r.o. je exkluzívnym dovozcom strojov značky CANYCOM do SR

výrobca:
zameranie:
cena(od-do):
počet:
zobrazenie:
1
1