Vyrývače a orezávače trávnika

Vitajte na stránkach www.ELIET.sk

Orezávače okrajov trávnika sú plne profesionálne stroje, ktoré sú vždy a všade schopné prevádzky. Vo všetkých smeroch sú úplne zladené s potrebami profesionálnych užívateľov. Ku kľúčovým vlastnostiam všetkých strojov ELIET patria kvalita, životnosť, spoľahlivosť a presnosť. Orezávače ELIET sú ideálne stroje na miesta, na ktorých zlyhajú dokonca tie najlepšie kosačky na trávu. Čistý strih poskytne vášmu trávniku opäť nádherný pestovaný vzhľad.

IBO s.r.o. je exkluzívnym dovozcom strojov značky ELIET pre Slovenskú republiku


  • Odrezávanie zaoblených tvarov
  • Vysoká bezpečnosť
  • Nastavenie uhlu
  • Presný a čistý rez

Investícia do strojov tejto spoľahlivej značky prináša vysokú úžitkovú hodnotu a ešte väčšiu funkčnosť. Vďaka spoľahlivosti a vynikajúcej výkonnosti pracujú stroje ELIET lacno a vaša investícia sa vám tak po krátkej dobre vráti. 

SERVIS STROJOV ELIET V IBO

Práca so zariadením pre profesionálne použitie vyžaduje profesionálnu údržbu, ktorá je jedinou zárukou pre trvalú kvalitu našich zariadení a Vašej práce. Nechajte si vždy poradiť u nás, dostanete cenné rady k používaniu a údržbe strojov ELIET. Na všetky nami dovážané a predávané stroje ELIET dodávame náhradné diely a zabezpečujeme kompletný servis. 

výrobca:
zameranie:
cena(od-do):
počet:
zobrazenie:
1
1