Vysávače a fúkače

Vitajte na stránkach www.ELIET.sk

Ponúkame vám profesionálne vysávače a fukáre ELIET, ktoré sú vždy a všade schopné prevádzky. Stroje ELIET sú v každom smere plne zladené s potrebami profesionálnych používateľov. Zaručujú 100% kvalitu, veľmi dlhú životnosť, spoľahlivosť a presnosť, čo patrí k ich kľúčovým vlastnostiam. Ponúkame vám komunálne vysávače a vysávače na podvozku s motormi s vysokými a spoľahlivými výkonmi. Výkonné motory vyvíjajú veľkú silu satia, vďaka ktorej môžete ľahko nasávať veľké množstvo lístia. Tieto stroje sú ako stvorené na vysávanie lístia a drobného odpadu.

IBO s.r.o. je exkluzívnym dovozcom strojov značky ELIET pre Slovenskú republiku


Vysávače lístia a fúkače ELIET sú koncipované pre rýchlu a efektívnu prácu. Taktiež bola optimalizovaná náročnosť údržby, pretože stroje musia pracovať v trvalej prevádzke. Potrebné práce budú hotové v rekordnom čase. Komunálne modely majú ergonomický Swinghandle, čo znamená, že nastaviteľná trubica je uložená na dvoch výkyvných kladkách a nemusí tak byť zdvíhaná užívateľom. Ďalej sú vybavené vyhadzovacími komínmi, ktoré sú otočné o 360°, majú regulovateľnú klapku a veľké priemery, takže sa nemusíte obávať jeho upchatiu. Údržba a čistenie strojov sú rýchle a jednoduché.

Servis strojov ELIET v IBO

Práca so zariadením pre profesionálne použitie vyžaduje profesionálnu údržbu, ktorá je jedinou zárukou pre trvalú kvalitu našich zariadení a Vašej práce. Nechajte si vždy poradiť u nás, dostanete cenné rady k používaniu a údržbe strojov. Na všetky nami dovážané a predávané stroje ELIET dodávame náhradné diely a zabezpečujeme kompletný servis. 

výrobca:
zameranie:
cena(od-do):
počet:
zobrazenie:
1
1