Záhradné náradie a potreby

KVALITA od roku 1649
Fiskars používa najkvalitnejšie a vysoko trvanlivé materiály vyhovujúce najprísnejším fínskym normám, ktoré zaručujú najlepšie výsledky. Každý výrobok je podrobený náročným testom zaisťujúcim dlhodobú ostrosť čepelí a trvanlivosť najviac namáhaných súčasti ešte pred opustením továrne. Preto môže Fiskars s kľudom v srdci garantovať kvalitu všetkých výrobkov.


Dlhodobá vernosť kvalite
Kvalita patrí medzi najdôležitejšie hodnoty spoločnosti Fiskars, z ktorých nikdy nepoľavila a striktný prístup k nim udržuje po celú dobu výroby svojich produktov. Naším cieľom je dodať zákazníkom bezchybný výrobok a ponúknuť im služby na najvyššej úrovni.

Kedykoľvek, kdekoľvek…
Funkčné v každej situácii. Keď je správne používané, zostáva záhradné náradie Fiskars funkčné a bez poškodenia na niekoľko rokov. Pokiaľ sa vyskytne akýkoľvek problém, je defekt jednoducho odstránený, alebo výrobok vymenený za nový. Pre opravu či výmenu výrobku kontaktujte buď Vášho predajcu záhradného náradia Fiskars alebo výhradné zastúpenie spoločnosti Fiskars pre Českú Republiku a Slovensko.

Fiskars má povesť značky spojenú s inováciou a kvalitou už od roku 1649 - táto tradícia vznikla, keď bola spoločnosť založená v malej dedinke Fiskars vo Fínsku. Teraz je Fiskars svetová spoločnosť so svojim predajom a aktivitami vo viac ako 30 zemiach štyroch kontinentov. Naše svetovo známe nožnice s oranžovými držadlami boli po prvýkrát navrhnuté a vyrobené pred 40 rokmi. Od tejto doby pokračujeme vo vývoji ďalších ručných nástrojov pre rôzne aktivity, ako je výroba dekorácii, šitie, práca v záhrade a varenie. Naše komfortné a vysoko kvalitné nožnice a nože sú určené pre ľudí rôzneho veku a životného štýlu. Ako spotrebitelia tak i profesionáli ich považujú za najvhodnejšie pre náročné úkony. Vo Fiskars kladieme dôraz na ergonómiu a bezpečnosť našich výrobkov. Ich životnosť sa dá ešte predĺžiť správnou údržbou. Máme širokú ponuku domácich potrieb, preto si z nich môžete vybrať pre každú prácu ten správny nástroj. S nástrojom Fiskars v ruke nieje práca v kuchyni len ľahká ale je z nej aj prijemný zážitok.

IBO s.r.o. je exkluzívnym dovozcom náradia FISKARS do SR

výrobca:
zameranie:
cena(od-do):
počet:
zobrazenie:
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 > >>
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 > >>